O mnie

Fotografuję, bo interesują mnie ludzie. Szczególnie ci, którzy myślą, że na bycie fotografowanymi są zbyt brzydcy, nieśmiali lub zbyt mało kreatywni.

To, że w czasie sesji – czy ślubnej, czy indywidualnej, czy jakiejkolwiek innej – wpuszczacie mnie do świata swoich przeżyć, jest dla mnie największym zaszczytem i przyjemnością.

IMG_6479 kopia.jpg

Zdecydowanie wolę słuchać, niż mówić o sobie, ale w tym przypadku coś powiedzieć muszę – to kim jestem, definiuje moją fotografię.

Moim studiem jest świat. Dlatego za moimi modelami podążam przez lasy, łąki, pola, góry, miasta. Bardzo chętnie udam się z Wami w ważne dla Was miejsce, nawet jeśli będzie to daleko.

Przede wszystkim jestem zwykłą dziewczyną, trochę nieśmiałą, na pewno nieidealną. Chodzę spać zdecydowanie za późno i wstaję za wcześnie. Kocham mój dom i mojego narzeczonego. Śmieję się z głupich rzeczy. Uwielbiam góry, chociaż męczy mnie wchodzenie, lubię plażę, mimo że drażni mnie słońce. O moim codziennym życiu możecie przeczytać na blogu.

Wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie, indywidualne. Przed każdą sesją lubię spotkać się z Wami, porozmawiać, napić się herbaty, „poczuć się” nieco, aby zdjęcia były autentyczne, abyśmy mogli spotkać się gdzieś pośrodku naszej wspólnej energii. Chętnie podążę za Waszymi pomysłami, a jeśli nie macie pomysłu – ja mam ich aż nadto.

Jeżeli chcielibyście podjąć ze mną współpracę, przejdzcie do zakładki „KONTAKT” lub po prostu napiszcie do mnie: iga.palacz@gmail.com

 

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close